Petter & Jennys tidning: Skillnad mellan sidversioner
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Ny sida: Kategori:Fanzin frame|''[[Petter & Jennys tidning'' nr 2 (2006), omslagsteckning av Jenny Hannula © Petter & Jenny]] '''''Pette... |
Jennula (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 7: | Rad 7: | ||
!! bgcolor="#FFEBAD"|År!!bgcolor="#FFEBAD"|Nr!!bgcolor="#FFEBAD"|Sid.!!bgcolor="#FFEBAD"|Format!!bgcolor="#FFEBAD"|Kommentar | !! bgcolor="#FFEBAD"|År!!bgcolor="#FFEBAD"|Nr!!bgcolor="#FFEBAD"|Sid.!!bgcolor="#FFEBAD"|Format!!bgcolor="#FFEBAD"|Kommentar | ||
|--- | |--- | ||
| | |2006||1||40 sid||A5|| | ||
|- | |- | ||
| | |2007||2||36 sid.||A5|| | ||
|- | |||
|2008||3||40 sid.||A5|| | |||
|} | |} | ||
Versionen från 28 december 2008 kl. 21.39

Petter & Jennys tidning, ett fanzin av Jenny Hannula och Petter Thomée.
Utgivning
| År | Nr | Sid. | Format | Kommentar |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1 | 40 sid | A5 | |
| 2007 | 2 | 36 sid. | A5 | |
| 2008 | 3 | 40 sid. | A5 |