Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (1970-1979)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökE.G. (diskussion | bidrag) m |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Min Hund) |
||
Rad 296: | Rad 296: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Maffia]]'' || [[Williams förlags AB|Williams]] || 1974-? | |rowspan=2| || ''[[Maffia]]'' || [[Williams förlags AB|Williams]] || 1974-? | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Min Hund]]'' || [[Williams förlags AB|Williams]] || 1974-1975 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 11 februari 2013 kl. 22.28
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937–1949 1950–1959 1960–1969 1970–1979 1980–1989 1990–1999 2000–2009 2010–2019 Full lista