Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (S)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökZaccheus (diskussion | bidrag) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (Svenska Stupido) |
||
Rad 300: | Rad 300: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| [[Bild:Svenska Serier2.jpg|75px]]|| ''[[Svenska Serier]])'' (II)|| [[Semic]] || 1987–1997 | |rowspan=2| [[Bild:Svenska Serier2.jpg|75px]]|| ''[[Svenska Serier]])'' (II)|| [[Semic]] || 1987–1997 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Svenska Stupido]]'' || || 1994 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |