Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (T-U)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Ung och Kär) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Tony) |
||
Rad 116: | Rad 116: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Tomahawk]]'' || [[Centerförlaget]], [[Williams förlag|Williams]], [[Semic]] || 1951–1979, 1982–1984 | |rowspan=2| || ''[[Tomahawk]]'' || [[Centerförlaget]], [[Williams förlag|Williams]], [[Semic]] || 1951–1979, 1982–1984 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Tony]]'' || [[Centerförlaget]] || 1960-1969 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |