Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (T-U)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökERIK S (diskussion | bidrag) m |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (Tivoli m vänner) |
||
Rad 100: | Rad 100: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Tigern]]'' || [[Malmborg & Hedström]] || 1971 | |rowspan=2| || ''[[Tigern]]'' || [[Malmborg & Hedström]] || 1971 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Tivoli med vänner]]'' || [[Positiv förlag]] || 2009– | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |