Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (T-U)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Thriller]]'' || [[SatellitFörlaget]], [[Semic]] || 1989, 1991-93 | |rowspan=2| [[Bild:Thriller.png|75px]] || ''[[Thriller]] (ver. 1)'' || [[SatellitFörlaget]], [[Semic]] || 1989 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Thriller]] (ver. 2)'' || [[SatellitFörlaget]], [[Semic]] || 1991-93 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |