Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (1990-1999)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Andreas (diskussion | bidrag) |
||
Rad 46: | Rad 46: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Pyton]]'' || [[Pandora Press|Pandora]], [[Atlantic Förlags|Atlantic]] || 1990-? | |rowspan=2| || ''[[Pyton]]'' || [[Pandora Press|Pandora]], [[Atlantic Förlags|Atlantic]] || 1990-? | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Seriemagasinet Extra]]'' || [[Semic Press]] || 1990-91 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 30 januari 2007 kl. 21.21
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista