Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Larson]]'' || [[Pandora Press|Pandora]], [[Atlantic Förlags|Atlantic]], [[Egmont]], [[Full Stop Media]] || 1988–pågående | |rowspan=2| || ''[[Larson]]'' || [[Pandora Press|Pandora]], [[Atlantic Förlags|Atlantic]], [[Egmont]], [[Full Stop Media]] || 1988–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Larson! XL]]'' || [[Full Stop Media]] || 2003–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |