Idefix: Skillnad mellan sidversioner

Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Love (diskussion | bidrag)
m namn
 
Weimar (diskussion | bidrag)
+esperanto
Rad 14: Rad 14:
|-
|-
|[[Bild:mini_tyskland.gif]] Tyska|| Idefix
|[[Bild:mini_tyskland.gif]] Tyska|| Idefix
|-
|[[Bild:mini_esperanto.gif]] Esperanto|| Idefiks
|-
|-
|}
|}

Versionen från 20 juli 2006 kl. 22.35

Idefix på olika språk

Språk Namn
Amerikansk engelska Idefix
Engelska Dogmatix
Holländska Idefix
Italienska Idefix
Spanska Ideafix
Tyska Idefix
Esperanto Idefiks