Idefix: Skillnad mellan sidversioner
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Love (diskussion | bidrag) m namn |
Weimar (diskussion | bidrag) +esperanto |
||
| Rad 14: | Rad 14: | ||
|- | |- | ||
|[[Bild:mini_tyskland.gif]] Tyska|| Idefix | |[[Bild:mini_tyskland.gif]] Tyska|| Idefix | ||
|- | |||
|[[Bild:mini_esperanto.gif]] Esperanto|| Idefiks | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||