Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (1990-1999)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Lektyr Sexiga Serier) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (Svenska Stupido) |
||
Rad 215: | Rad 215: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Thunderbirds]]'' || [[Serieförlaget]] || 1994-? | |rowspan=2| || ''[[Thunderbirds]]'' || [[Serieförlaget]] || 1994-? | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Svenska Stupido]]'' || || 1994 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 30 december 2007 kl. 22.09
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista