Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Dragon Ball) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Kartago Komix]]''|| [[Kartago]] || 2003 | |||
|- | |||
|colspan="4"|Kom ut i ett enda nummer. Baksida av Kartagos utgivningskatalog 2003. | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[ETC Comics]]'' || [[ETC förlag]] || 2004–2005 | |rowspan=2| || ''[[ETC Comics]]'' || [[ETC förlag]] || 2004–2005 |
Versionen från 26 januari 2008 kl. 19.47
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista