Diskussion:Gyllene rosens äventyr: Skillnad mellan sidversioner
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Daha6439 (diskussion | bidrag) är det så det ligger till |
OlaHe (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 2: | Rad 2: | ||
::Aha. Jag utgick från vad det stod i Johan Blixts B&B-index. Det var alltså färför kategorin fintkiva miljöer fanns med... och som jag tog bort... Ska vi ändra tillbaka? --[[Användare:Daha6439|David Haglund]] 21 februari 2006 kl.00.30 (CET) | ::Aha. Jag utgick från vad det stod i Johan Blixts B&B-index. Det var alltså färför kategorin fintkiva miljöer fanns med... och som jag tog bort... Ska vi ändra tillbaka? --[[Användare:Daha6439|David Haglund]] 21 februari 2006 kl.00.30 (CET) | ||
:::Låt det vara så länge. Jag kontrollerar infon nästa gång jag är på Serieteket och ser till att det blir rätt här. [[Användare:OlaHe|OlaHe]] 21 februari 2006 kl.12.03 (CET) |
Versionen från 21 februari 2006 kl. 12.03
"Gyllene Rosen" i serien är väl -- om jag inte missminner mig, blev osäker nu -- en restaurang (troligen baserad på Gyllene Freden). Ska inte båda ordens första bokstäver vara versala då? OlaHe 21 februari 2006 kl.00.20 (CET)
- Aha. Jag utgick från vad det stod i Johan Blixts B&B-index. Det var alltså färför kategorin fintkiva miljöer fanns med... och som jag tog bort... Ska vi ändra tillbaka? --David Haglund 21 februari 2006 kl.00.30 (CET)
- Låt det vara så länge. Jag kontrollerar infon nästa gång jag är på Serieteket och ser till att det blir rätt här. OlaHe 21 februari 2006 kl.12.03 (CET)