Tragicomix: Skillnad mellan sidversioner
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
| Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
|[[Bild:mini_danmark.gif]] Danska||Tragicomix | |[[Bild:mini_danmark.gif]] Danska||Tragicomix | ||
|- | |||
|[[Bild:mini_storbritannien.gif]] Engelska||Tragicomix | |||
|- | |||
|[[Bild:mini_nederländerna.gif]] Nederländska||Tragicomix | |||
|- | |- | ||
|[[Bild:mini_norge.gif]] Norska||Tragicomix | |[[Bild:mini_norge.gif]] Norska||Tragicomix | ||
Versionen från 28 augusti 2006 kl. 06.59
Stilig gallisk ung man som är förlovad med Lillefix.
Kuriosa
Lillefix och Tragicomix träffades för första gången i Condate.
Tragicomix på olika språk
| Språk | Namn |
|---|---|
| Tragicomix | |
| Tragicomix | |
| Tragicomix | |
| Tragicomix | |
| Tragicomix | |
| Tragicomix |
|
Den här artikeln är bara påbörjad, en så kallad stubbe. Hjälp Seriewikin växa genom att fylla i mer! |
