Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökm |
OlaHe (diskussion | bidrag) m |
||
Rad 148: | Rad 148: | ||
|rowspan=2| [[Bild:Zits.png|75px]] || ''[[Zits]]'' || [[Egmont]] || 2007–pågående | |rowspan=2| [[Bild:Zits.png|75px]] || ''[[Zits]]'' || [[Egmont]] || 2007–pågående | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| |- | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Shojo Stars]]'' || [[Manga Media]] || 2007–pågående | |rowspan=2| || ''[[Shojo Stars]]'' || [[Manga Media]] || 2007–pågående | ||
|- | |- |
Versionen från 6 september 2007 kl. 21.17
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista