Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökERIK S (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Dragon Ball) |
||
Rad 87: | Rad 87: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Bionicle]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2003–pågående | |rowspan=2| || ''[[Bionicle]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2003–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2|[[Bild:Dragon_Ball_2003.png|75px]] || ''[[Dragon Ball]]'' || [[Full Stop Media]] || 2003 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 25 januari 2008 kl. 15.08
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista