Skillnad mellan versioner av "Lista över Kalle Ankas Pocket"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökPhoenix (diskussion | bidrag) m (uppdaterar) |
Phoenix (diskussion | bidrag) (uppdaterar) |
||
Rad 851: | Rad 851: | ||
| 416 || [[Kalle Ankas Pocket 416: Sommarlov|"Sommarlov"]] || juli 2013 || || | | 416 || [[Kalle Ankas Pocket 416: Sommarlov|"Sommarlov"]] || juli 2013 || || | ||
|- | |- | ||
| 417 || [[Kalle Ankas Pocket 417: Stress i solen ...?|"Stress i solen ...?"]] || juli 2013 || || | | 417 || [[Kalle Ankas Pocket 417: Stress i solen ...?|"Stress i solen ...?"]] || 8 juli 2013 || || | ||
|- | |- | ||
| 418 || [[Kalle Ankas Pocket 418: Sommardröm|"Sommardröm"]] || augusti 2013 || || | | 418 || [[Kalle Ankas Pocket 418: Sommardröm|"Sommardröm"]] || augusti 2013 || || | ||
Rad 860: | Rad 860: | ||
|- | |- | ||
| 421 || [[Kalle Ankas Pocket 421: En oväntad resa|"En oväntad resa"]] || november 2013 || || | | 421 || [[Kalle Ankas Pocket 421: En oväntad resa|"En oväntad resa"]] || november 2013 || || | ||
|- | |||
| 422 || [[Kalle Ankas Pocket 422: Julbesök|"Julbesök"]] || 12 december 2013 || || | |||
|- | |||
| 423 || [[Kalle Ankas Pocket 423: Trollkungen|"Trollkungen"]] || 3 januari 2014 || || | |||
|- | |||
| 424 || [[Kalle Ankas Pocket 424: Iskalla fjärilar|"Iskalla fjärilar"]] || 24 januari 2014 || || | |||
|- | |||
| 425 || [[Kalle Ankas Pocket 425: Skurkarna kommer!|"Skurkarna kommer!"]] || 7 februari 2014 || || | |||
|- | |||
| 426 || [[Kalle Ankas Pocket 426: Kamp på djupet|"Kamp på djupet"]] || 6 mars 2014 || || | |||
|- | |||
| 427 || [[Kalle Ankas Pocket 427: Se upp, Kalle!|"Se upp, Kalle!"]] || 22 april 2014 || || | |||
|- | |||
| 428 || [[Kalle Ankas Pocket 428: Grattis, Kalle!|"Grattis, Kalle!"]] || 20 maj 2014 || || 512 sidor | |||
|- | |||
| 429 || [[Kalle Ankas Pocket 429: Sommarskatter|"Sommarskatter"]] || juni 2014 || || | |||
|- | |||
| 430 || [[Kalle Ankas Pocket 430: Sommarkul|"Sommarkul"]] || juli 2014 || || | |||
|- | |||
| 431 || [[Kalle Ankas Pocket 431: Skattkistan full! |"Skattkistan full! "]] || augusti 2014 || || | |||
|- | |||
| 432 || [[Kalle Ankas Pocket 432: Fel färg|"Fel färg"]] || september 2014 || || | |||
|- | |||
| 433 || [[Kalle Ankas Pocket 433: Busar i bingen|"Busar i bingen"]] || oktober 2014 || || | |||
|- | |||
| 434 || [[Kalle Ankas Pocket 434: Mästarringen|"Mästarringen"]] || november 2014 || || 512 sidor | |||
|- | |||
| 435 || [[Kalle Ankas Pocket 435: Mäktig jul|"Mäktig jul"]] || december 2014 || || | |||
|- | |||
| 436 || [[Kalle Ankas Pocket 436: Storfångst!|"Storfångst!"]] || 15 januari 2015 || || | |||
|} | |} | ||
{{DISPLAYTITLE:Lista över ''Kalle Ankas Pocket''}} | {{DISPLAYTITLE:Lista över ''Kalle Ankas Pocket''}} |
Versionen från 24 januari 2015 kl. 02.19
Detta är en lista över Kalle Ankas Pocketar som har givits ut i Sverige.