Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökDaha6439 (diskussion | bidrag) m |
OlaHe (diskussion | bidrag) m |
||
Rad 203: | Rad 203: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Tivoli med vänner]]'' || [[Positiv förlag]] || 2009–pågående | |rowspan=2| || ''[[Tivoli med vänner]]'' || [[Positiv förlag]] || 2009–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Edvard!]]'' || ''Nya Upplagan'' || 2009–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 24 maj 2009 kl. 15.37
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista