Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (G-J)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökm (Format) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 64: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Grupp 666]]'' (Ver. 2) || [[Oscar Ceasar AB]] || 1993-1994 | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Gustaf]]'' || [[Semic]] || 1984–2004 | |rowspan=2| || ''[[Gustaf]]'' || [[Semic]] || 1984–2004 |