Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökAndreas (diskussion | bidrag) (småfix) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 110: | Rad 110: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[ETC Comics]]'' || [[ETC förlag]] || 2004–2005 | |rowspan=2| || ''[[ETC Comics]]'' || [[ETC förlag]] || 2004–2005 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Monster Allergy]]'' || [[Egmont]]? || 2004 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 15 februari 2007 kl. 14.24
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista