Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökAndreas (diskussion | bidrag) |
Andreas (diskussion | bidrag) |
||
Rad 171: | Rad 171: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Indiana Jones]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2008–pågående | |rowspan=2| || ''[[Indiana Jones]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2008–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Looney Tunes]]'' || [[Schibsted Förlagen]] || 2008–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 28 november 2008 kl. 20.37
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista