Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökERIK S (diskussion | bidrag) m |
Andreas (diskussion | bidrag) |
||
Rad 191: | Rad 191: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Tom & Jerry Special]]'' || [[Schibsted Förlagen]] || 2009–pågående | |rowspan=2| || ''[[Tom & Jerry Special]]'' || [[Schibsted Förlagen]] || 2009–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Knasen Pocket]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2009–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 18 januari 2009 kl. 22.06
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista