Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökAndreas (diskussion | bidrag) |
Andreas (diskussion | bidrag) (första numret är 1/2009 men har utkommit i december 2008) |
||
Rad 186: | Rad 186: | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Star Wars]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2009–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|} | |} |
Versionen från 12 december 2008 kl. 08.19
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista