Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (G-J)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) m (Länkfix) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Girl / Girls comics, behöver utgivningsförlag) |
||
Rad 31: | Rad 31: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Gigant]]'' (I)|| [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2001 | |rowspan=2| || ''[[Gigant]]'' (I)|| [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2001 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Girl (svensk serietidning)|Girl]]'' || ? || 1961–1962 | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Girls comics]]'' || ? || 1995–1996 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |