Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökAndreas (diskussion | bidrag) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m |
||
Rad 143: | Rad 143: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Spider-Man Kidz]]'' || [[Egmont]], [[Schibsted Förlagen]] || 2006– | |rowspan=2| || ''[[Spider-Man Kidz]]'' || [[Egmont]], [[Schibsted Förlagen]] || 2006– | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Boing-Magazinet]]'' || [[Stabenfeldt]] || 2006– | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 13 februari 2009 kl. 22.40
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista