Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (2000-2009)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökHelgonet (diskussion | bidrag) m |
Andreas (diskussion | bidrag) |
||
Rad 169: | Rad 169: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Indiana Jones]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2008–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[91:an kavalkad]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2008–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[World of Warcraft]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2008–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 24 november 2008 kl. 18.04
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista