Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (D-F)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 129: | Rad 129: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Dracula lever]]'' (Ver. 2) || [[Oscar Ceasar AB]] || 1993 | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Bild:Dragon_Ball_2003.png|75px]] || ''[[Dragon Ball]]'' || [[Full Stop Media]] || 2003 | |rowspan=2|[[Bild:Dragon_Ball_2003.png|75px]] || ''[[Dragon Ball]]'' || [[Full Stop Media]] || 2003 |