Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (D-F)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökHelgonet (diskussion | bidrag) m |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (+ Edvard!) |
||
Rad 152: | Rad 152: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Eddie]]'' || [[Formatic Press|Formatic]] || 1962-1964 | |rowspan=2| || ''[[Eddie]]'' || [[Formatic Press|Formatic]] || 1962-1964 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Edvard!]]'' || ''Nya Upplagan'' || 2009– | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |