Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (G-J)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökE.G. (diskussion | bidrag) m |
Keffy (diskussion | bidrag) |
||
(En mellanliggande version av en annan användare visas inte) | |||
Rad 231: | Rad 231: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[JLA]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2001 | |rowspan=2| || ''[[JLA]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2001 | ||
|- | |||
|colspan=4| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[John Blund]]'' || [[Williams förlags AB|Williams]] || 1972-1973 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
Rad 246: | Rad 250: | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Judge Dredd]]'' (I)|| [[Pingvinförlaget | |rowspan=2| || ''[[Judge Dredd]]'' (I)|| [[Pingvinförlaget]] || 1984–1986 | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |