Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (T-U)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Bild) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Ung och Kär) |
||
Rad 202: | Rad 202: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Ung och Kär]]'' || ? || 1972-1980 | |||
|- | |||
|colspan="4"| Innehöll [[Romantikserier]]. | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Usagi Yojimbo]]'' || [[Epix]] || 1991–1992 | |rowspan=2| || ''[[Usagi Yojimbo]]'' || [[Epix]] || 1991–1992 |