Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (V-Ö)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (Zits) |
||
Rad 125: | Rad 125: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| [[Bild:Zits.png|75px]] || ''[[Zits]]'' || [[Egmont]] || 2007-pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Zoo]]'' || [[Semic]] || 1989-90 | |rowspan=2| || ''[[Zoo]]'' || [[Semic]] || 1989-90 |