Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (Kul med...) |
||
Rad 116: | Rad 116: | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Kul med...]]'' || [[Semic]] || 1967–1975 | |rowspan=2| || ''[[Kul med...]]'' (ver. 1) || [[Semic]] || 1967–1975(?) | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Kul med...]]'' (ver. 2) || ?? || 1986-1988 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |