Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (S)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökKarl MAN (diskussion | bidrag) m |
m |
||
Rad 112: | Rad 112: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Shazam]]'' || [[Williams förlag|Williams]], [[Semic]] || 1974–1976 | |rowspan=2| || ''[[Shazam]]'' || [[Williams förlag|Williams]], [[Semic]] || 1974–1976 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Shojo Stars]]'' || [[Manga Media]] || 2007–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |