Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) m |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 305: | Rad 305: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Modde]]'' || [[Populärpressförlaget]], [[Competiton Press]] || 1970–1971 | |rowspan=2| || ''[[Modde]]'' || [[Populärpressförlaget]], [[Competiton Press]] || 1970–1971 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Monster Allergy]]'' || [[Egmont]]? || 2004 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |