Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökKarl MAN (diskussion | bidrag) m |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Lektyr Sexiga Serier (Mellan "Lekstugan" och "Lilla Bävern" @_@ )) |
||
Rad 168: | Rad 168: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Lektyr Sexiga Serier]]'' || [[Baltic Press]] || 1998–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"|Innehåller diverse [[porrserier]]. | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Lena]]'' || [[Centerförlaget]] || 1967 | |rowspan=2| || ''[[Lena]]'' || [[Centerförlaget]] || 1967 |