Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökm |
OlaHe (diskussion | bidrag) m |
||
Rad 62: | Rad 62: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Kartago Komix]]''|| [[Kartago]] || 2003 | |||
|- | |||
|colspan="4"|Kom ut i ett enda nummer. Baksida av Kartagos utgivningskatalog 2003. | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Kasper]]'' || [[Williams förlag|Williams]] || 1973–1974 | |rowspan=2| || ''[[Kasper]]'' || [[Williams förlag|Williams]] || 1973–1974 |