Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (N-R)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
E.G. (diskussion | bidrag) |
||
Rad 213: | Rad 213: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Rymdens Hjältar]]'' || [[Semic]] || 1980-1981 | |||
|- | |||
|colspan="4"| Hette tidigare ''[[Stålpojken]]''; ersattes från och med 1982 med ''[[Supermagasinet]]'' | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Rymdmannen]]'' || [[Centerförlaget]] || 1962-? | |rowspan=2| || ''[[Rymdmannen]]'' || [[Centerförlaget]] || 1962-? |