Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (S)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 138: | Rad 138: | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[ | |rowspan=2| [[Bild:smurfarna.png|75px]] || ''[[Smurfarna]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2002-2003 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| [[Bild:smurferna.png|75px]] || ''[[Smurferna]]'' || [[Atlantic Förlags|Atlantic]] || 1992–1993 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |