Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (S)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Serie-Paradenbild) |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Story) |
||
Rad 236: | Rad 236: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Storklas och Lillklas]]'' || [[Centerförlaget]] || 1956–1964 | |rowspan=2| || ''[[Storklas och Lillklas]]'' || [[Centerförlaget]] || 1956–1964 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| [[Bild:Story.png|75px]]|| ''[[Story]]'' || [[Semic]] || 1976–1977 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |