Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (S)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Skräckserien]]'' || [[Williams förlag|Williams]] || 1973–1974 | |rowspan=2| || ''[[Skräckserien]]'' || [[Williams förlag|Williams]] || 1973–1974 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Smart]]'' || [[Egmont]] || 2005–2006 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |