Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (T-U)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökOlaHe (diskussion | bidrag) m (Tivoli m vänner) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (+ Utopi) |
||
Rad 220: | Rad 220: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Uti vår Hage]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2002–pågående | |rowspan=2| || ''[[Uti vår Hage]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2002–pågående | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| [[Bild:Utopi.png|75px]]|| ''[[Utopi]]'' || [[Kolik förlag]] || 2011–pågående | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |