Knasen – Den kompletta samlingen strippar och söndagssidor: Skillnad mellan sidversioner
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Andreas (diskussion | bidrag) |
|||
| Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
|||1963–1964 | |||1963–1964 | ||
|- | |||
|||1965–1966 | |||
|- | |||
|||1967–1968 | |||
|- | |||
|||1969–1970 | |||
|-- | |||
|2009||1971–1972 | |||
|- | |||
|||1973–1974 | |||
|- | |||
|||1975–1976 | |||
|- | |||
|||1977–1978 | |||
|-- | |||
|2010||1979–1980 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versionen från 14 juli 2015 kl. 19.04

"Knasen – Den kompletta samlingen strippar och söndagssidor"
Utgivning
| År | Innehåller |
|---|---|
| 2007 | 1950–1952 |
| 1953–1954 | |
| 1955–1956 | |
| 1957–1958 | |
| 2008 | 1959–1960 |
| 1961–1962 | |
| 1963–1964 | |
| 1965–1966 | |
| 1967–1968 | |
| 1969–1970 | |
| 2009 | 1971–1972 |
| 1973–1974 | |
| 1975–1976 | |
| 1977–1978 | |
| 2010 | 1979–1980 |
Recensioner
- Tomas Antila: "Knasen – Den kompletta samlingen" 1950–1962 (6 volymer) (Bild & Bubbla nr 3/2008, s. 108)
|
Den här artikeln är bara påbörjad, en så kallad stubbe. Hjälp Seriewikin växa genom att fylla i mer! |
