Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökOlaHe (diskussion | bidrag) m (länkfix) |
OlaHe (diskussion | bidrag) m (+ Kustom) |
||
Rad 132: | Rad 132: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"| Skämtserier baserade på TV-serien. | |colspan="4"| Skämtserier baserade på TV-serien. | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Kustom]]'' || [[Outlaw Comics]] || 2004–2005 | |||
|- | |||
|colspan="4"|Serietidning utgiven av [[Mats Källblad]] i två nummer, innehållande Källblads egna serier. | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[L.E.G.I.O.N. & Lobo]]'' || [[Epix]] || 1992 | |rowspan=2| || ''[[L.E.G.I.O.N. & Lobo]]'' || [[Epix]] || 1992 |