Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökE.G. (diskussion | bidrag) m |
Wakuran (diskussion | bidrag) (+Min Hund) |
||
Rad 298: | Rad 298: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[Mika (och renen Ossian)]]'' || [[Semic]] || 1984 | |rowspan=2| || ''[[Mika (och renen Ossian)]]'' || [[Semic]] || 1984 | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Min Hund]]'' || [[Williams förlags AB|Williams]] || 1974-1975 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |