Skillnad mellan versioner av "Alfabetisk lista över svenska serietidningar (K-M)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökWakuran (diskussion | bidrag) (+Min Hund) |
Keffy (diskussion | bidrag) |
||
Rad 34: | Rad 34: | ||
|- | |- | ||
|colspan="4"|Kommer ut med 52 nummer om året! | |colspan="4"|Kommer ut med 52 nummer om året! | ||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Kalle Anka & C:o Skollov]]'' || [[Egmont Kärnan|Egmont]] || 2003–pågående | |||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| [[Bild:Kaex.jpg|75px]] || ''[[Kalle Anka Extra]]'' || [[Hemmets Journal]] || 1977–1980 | |rowspan=2| [[Bild:Kaex.jpg|75px]] || ''[[Kalle Anka Extra]]'' || [[Hemmets Journal]] || 1977–1980 |