Skillnad mellan versioner av "Kronologisk lista över svenska serietidningar (1980-1989)"
Från Seriewikin
Hoppa till navigeringHoppa till sökm |
Wakuran (diskussion | bidrag) |
||
Rad 318: | Rad 318: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| || ''[[The Real Ghostbusters]]'' || [[Atlantic Förlags|Atlantic]] || 1988-? | |rowspan=2| || ''[[The Real Ghostbusters]]'' || [[Atlantic Förlags|Atlantic]] || 1988-? | ||
|- | |||
|colspan="4"| | |||
|- | |||
|rowspan=2| || ''[[Åsa-Nisse]] (ver. 2)'' || [[Semic]], [[Egmont]] || 1988-2006 | |||
|- | |- | ||
|colspan="4"| | |colspan="4"| |
Versionen från 10 januari 2007 kl. 14.04
Kronologisk lista över svenska serietidningar:
1937-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000- Full lista